Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1
Informace občanům - omezení provozu obecního úřadu
2
Informace občanům - omezení provozu obecního úřadu
3
Informace občanům - omezení provozu obecního úřadu
4
Informace občanům - omezení provozu obecního úřadu
5
Informace občanům - omezení provozu obecního úřadu
6
Informace občanům - omezení provozu obecního úřadu
7
Informace občanům - omezení provozu obecního úřadu
8
Informace občanům - omezení provozu obecního úřadu
9
Informace občanům - omezení provozu obecního úřadu
10
Informace občanům - omezení provozu obecního úřadu
11
Informace občanům - omezení provozu obecního úřadu
12
Informace občanům - omezení provozu obecního úřadu
13
Informace občanům - omezení provozu obecního úřadu
14
Informace občanům - omezení provozu obecního úřadu
15
Informace občanům - omezení provozu obecního úřadu
16
Informace občanům - omezení provozu obecního úřadu
17
Informace občanům - omezení provozu obecního úřadu
18
Informace občanům - omezení provozu obecního úřadu
19
Informace občanům - omezení provozu obecního úřadu
20
Informace občanům - omezení provozu obecního úřadu
21
Informace občanům - omezení provozu obecního úřadu
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Popis úřadu

Popis úřadu

Obecní úřad

Jiří Klučina
starosta

Tomáš Kubín
místostarosta

Anna Hrubá
hospodářka

Úřední hodiny

středa  17:00 - 19:00

Zastupitelstvo obce

Matej Béni předseda kontrolního výboru
Ondřej Havelka předseda dotačního výboru 
Josef Hrubý předseda výboru pro pořádek a les 
Jiří Klučina  starosta obce
Tomáš Kubín  místostarosta obce
Monika Kubínová předsedkyně finančního výboru 
Vladimíra Paulusová odstoupení dne 15. 8. 2023
Markéta Havelková nástup dne 16. 8. 2023 (jako náhradník)
Mgr. Jan Podpěra předseda výboru pro ICT a komunikaci 
Jindřiška Steinhauserová předsedkyně kulturního výboru 

 

Výbory a jejich složení (platné ke dni 8. 11. 2023)

Výbor Předseda výboru Člen výboru Další člen výboru
Finanční výbor Monika Kubínová Jindřiška Steihauserová Markéta Havelková
Kontrolní výbor Matej Béni Jan Podpěra Josef Hrubý
Kulturní výbor Jindřiška Steihauserová Markéta Havelková Monika Kubínová
Pořádek a les Josef Hrubý Jiří Klučina Tomáš Kubín
ICT a komunikace Jan Podpěra Jiří Klučina Tomáš Kubín
Dotační výbor Ondřej Havelka Matej Béni Monika Kubínová