Zprávy z obce

Informace z úřední desky

Na úřední desce se můžete seznámit s dalšími dokumenty.

Informace z úřední desky

Na úřední desce se můžete seznámit s veřejnými vyhláškami určenými pro Pavlu Jurkovičovou a Nikolu Jurkovičovou.

Záměr obce pronajmout byt

Na úřední desce je zveřejněn nový záměr obce pronajmout byt v čísle popisném 12.

Jarní úklid obce Žebice

Datum konání: 1. 4. 2017

V sobotu 1. dubna 2017 se několik dobrovolníků sešlo k úklidu veřejného prostranství v Žebicích. Nasbírali jsme čtyři pytle odpadků o objemu 120 litrů.

Zálesácký závod

Datum konání: 1. 4. 2017

V sobotu 1. dubna 2017 jsme uspořádali "Zálesácký závod", na který se sešlo na 15 zájemců, z nichž aktivně se závodu účastnilo 12.

Soutěžící museli absolvovat běh lesem, kde na ně čekala stanoviště s různými úkoly (poznávačky, odhady vzdáleností a podobně). Po doběhu dále házeli na cíl, lezli po laně, nebo zapalovali 10 svíček na čas třemi zápalkami.

Závěrečný účet obce a Protokol o přezkoumání hospodaření obce

Na úřední desce se můžete seznámit se závěrečným účtem obce Boreč za rok 2016 a zároveň také se zprávou o přezkoumání hospodaření obce Boreč.

Záměr pronajmout byt v budově č.p. 12

Obec Boreč zveřejňuje záměr pronajmout byt č. 1 v budově č.p. 12 v Borči.

Podrobnosti se můžete dozvědět na úřední desce.

ZMĚNA: Platba obecních poplatků za rok 2017

Poplatky za svoz komunálního odpadu a za psy se budou vybírat do konce ledna 2017.

Platit je možno v úředních hodinách obecního úřadu, tj. každou středu v Borči.

Platit bude také možno v Žebicích - v sobotu 21. ledna 2017 od 9:00 do 11:00 v budově "hasičské zbrojnice".

Schválený rozpočet obce na rok 2017

Datum konání: 3. 12. 2016

V sobotu 3. 12. 2016 schválilo zastupitelstvo obce Boreč na svém zasedání rozpočet obce na rok 2017.

Podrobnosti si můžete přečíst po kliknutí na odkaz níže:

Rozpočet obce na rok 2017

Výběrové řízení na funkci účetní obce

Obec Boreč vypisuje výběrové řízení na funkci účetní obce Boreč. Nástupní termín je 1. leden 2017.

Uzávěrka přihlášek je 30. listopadu 2016 do 12 hodin.

Bližší informace najdete v příloze.

Vyberove_rizeni001.pdf