Červen 2012

Neděle 10. června 2012

Od 14:00 pořádáme ve spolupráci se sdružením dobrovolných hasičů a dalšími občany odpoledne pro děti i dospělé. Akce se koná na hřišti v Borči.

Středa 13. června 2012

Veřejné jednání zastupitelstva obce Boreč se koná od 19:00 v budově obecního úřadu.

Středa 27. června 2012

Veřejné zasedání zastupitelstva obce Boreč se koná od 19:00 v budově obecního úřadu.

Oslava dne dětí

V neděli 10. června se konala na hřišti v Borči oslava dne dětí.

I přes nepřízeň počasí se sešlo hodně lidí a děti si zasoutěžily v různých disciplínách (jízda zručnosti na kole, střelba ze vzduchovky, šplh po kládě pro dobroty, přenášení míčků, přenášení lentilek pomocí brčka, skok v pytli, zatloukání hřebíků). Po absolvování soutěží děti zíkaly drobné ceny.

Pro návštěvníky akce bylo připraveno občerstvení.

Celá akce byla uskutečněna za přispění mnoha občanů obce, za což jim děkujeme.

Fotky z oslavy si můžete prohlédnout opět na našem fotoalbu zde.

27. 7. Věroslav

Zítra: Viktor