Březen 2012

Středa 7. března 2012

Veřejná schůze obecního zastupitelstva se koná od 19:00 v místní hospodě. Na programu bude zejména schvalování obecního rozpočtu.

Sobota 31. března 2012

Již tradiční posezení seniorů v hospodě v Borči se koná od 14:00.

Setkání seniorů

V sobotu 31. března proběhlo v místním hostinci od 14:00 již tradiční setkání seniorů. Návštěvníkům hrál k tanci a poslechu Pavel Bureč.

Fotky z akce najdete také na našem fotoalbu zde.

Veřejná schůze zastupitelstva

Ve středu 7. března se konala veřejná schůze zastupitelstva obce Boreč v místní hospodě od 19:00. Zastupitelé schválili navržený rozpočet obce na rok 2012.

Rozpočet obce byl schválen jako vyrovnaný s příjmy i výdaji ve výši 3 395 000,- Kč.

V průběhu zasedání bylo znovu připomenuto, že díky Nadaci ČEZ máme na návsi v Borči zasazené nové stromky a keře. Nadace ČEZ nám poskytla přes 60 tisíc korun.

Zápis z jednání zastupitelststva si můžete přečíst zde.

27. 7. Věroslav

Zítra: Viktor