Prosinec 2011

Sobota 3. 12. 2011

Mikulášská Besidka se koná od 16:00 v místní hospodě. Na programu je nadílka, hudba, soutěže a hry.

Zájemci z řad rodičů místních dětí o balíček se mohou přihlásit paní Hrubé v Borči a paní Podpěrové v Žebicích. Za balíček je účtováno 30 Kč.

Středa 7. 12. 2011

Veřejné zasedání zastupitelů obce Boreč se koná od 19:00  v místní hospodě. Srdečně vás zveme.

14. 12. 2011

Podle informací firmy ČEZ bude přerušena dodávka elektrického proudu v Žebicích v době od 8:00 do 15:00.

Schůze zastupitelstva

Ve středu 7. prosince od 19:00 proběhla veřejná schůze zastupitelstva v místní hospodě.

Zápis ze schůze je k nahlédnutí zde.

Revitalizace návsi

V průběhu letošního roku začala revitalizace návsi.

Obec nechala opravit místní komunikaci na návsi. Díky dotaci od Nadace ČEZ nechala obec na návsi vysadit nové dřeviny (viz foto).

V příštím roce plánujeme upravit okolí selské brány, kterou nechala obec již v minulém roce opravit.

Mikulášká besídka

Na Mikulášskou besídku přišlo velké množství malých i větších dětí. Hraním her krátily čas při čekání na Mikuláše.

Fotky z besídky si můžete prohlédnout zde.

27. 7. Věroslav

Zítra: Viktor