Červen 2011

Středa 1. 6. 2011

Jednání zastupitelstva od 19:00 v budově obecního úřadu.

Sobota 4. 6. 2011

V rámci oslav dne dětí budou probíhat od 15:00 na hřišti v Žebicích soutěže, hry a výtvarná dílna.

Sobota 18. 6. 2011

Obec Boreč pořádá pro své občany zájezd do Aquaparku Česká Lípa. Odjezd je ve 13:00 ze Žebic, pak autobus zajede do Borče.

Zájemci z Žebic se hlásí paní Podpěrové, zájemci z Borče se hlásí paní Hrubé. Přihlášky podávejte do 12. června.

Obec hradí jízdu autobusem a vstupné pro děti a mládež do 18ti let. Děti musí jet v doprovodu dospělé osoby, která za ně v průběhu celého zájezdu plně zodpovídá. Dospělí si hradí vstup do Aquaparku sami.

V Aquaparku budeme 3 hodiny. Návrat do Borče se počítá kolem 18té hodiny.

Zájezd do České Lípy

28 občanů (12 dospělích a 16 dětí) Borče a Žebic využilo nabídky obce a účastnilo se zájezdu do plaveckého areálu v České Lípě. V plaveckém areálu jsme mohli využít bazén pro plavání, klouzačky, tobogan, masážní bazén, horkou lázeň, dětský bazén. V areálu bylo možno si zakoupit občerstvení.

Oslavy dne dětí

V sobotu 4. června od 15. hodin se uskutečnily oslavy dne dětí na hřišti v Žebicích. Přišlo 12 dětí. Děti soutěžily v různých disciplínách (například skákání v pytli, lezení po laně, házení míčem, chůze na chůdách, výtvarničení).

Jednání obecního zastupitelstva

1. června proběhlo na obecním úřadě jednání obecního zastupitelstva. Projednávala se například plánovaná úprava návsi v Borči, čističky odpadních vod a další. Podrobnosti bude možné zjistit ze zápisu z jednání zastupitelstva.

Zápis z jednání zastupitelstva zde.