Březen 2011

2. 3. 2011 se koná veřejná schůze zastupitelstva obce Boreč od 19:00 v místní hospodě. Hlavním bodem bude schvalování rozpočtu obce na rok 2011.

Počasí

Do 9. března trvaly docela holomrazy, které trvaly téměř celý měsíc od 19. února.

Od 12. března jsou odpolední teploty 10 a více stupňů Celsia. Většinou svítí slunce. Srážek bylo v průběhu holomrazů minimum.

17. března začaly intenzivnější srážky. Do pátku 18. března napadlo okolo 27 mm srážek.

Akce v březnu

Schůze zastupitelstva

Hlavním bodem schůze zastupitelstva, která se konala ve středu 2. března bylo schvalování rozpočtu obce na rok 2011. Rozpočet obce byl schválen. Další informace ze zasedání se dovíte na úřední desce obce.

Prořez stromů v Žebicích

V pondělí 14. března byly prořezány stromy v Žebicích (u nového hřiště).