Obecní výlet

Datum konání:
21.6.2014

V sobotu 21. června 2014 se vydáme do chráněné krajinné oblasti Kokořínsko, která leží nedaleko naší obce.

V 10:00 se zájemci se svými automobily sejdou na návsi v Žebicích. Odtud odjedeme do Mšena. Tam své vozy odložíme a půjdeme na cca 10 km pěší výlet.

Navštívíme a uvidíme mimo jiné:

• obrazárnu
  • skalní bludiště
  • zajímavé skály
  • Švédský val

Nepříznivé počasí nás nezaskočí. V případě deště by naše cesta směřovala na hrad Houska.

S sebou si vezmeme vhodné oblečení a obutí. Jídla si přichystáme na celý den, neboť nevíme dobu návratu.

Těšíme se na vás. Uvítáme mladší i dříve narozené.

Rádi bychom alepoň předběžně věděli, kolik nás pojede. Zájemci mohou poslat zprávu na email organizátora: jan.podpera@klikni.cz, nebo osobně v Žebicích.

Za organizátory akce

Jan a Věra Podpěrovi