Usnesení zastupitelstva ze dne 18. 5. 2016

Číslo usnesení: 5/2016

Ze dne: 18.5.2016

Přítomni: pp Hrubý, Pakosta, Zahnáš, Bartoň, Kuriš, pí Bartoňová, Mgr. Podpěra, pí Kubínová

Omluveni: Mgr. Podpěrová

Host: Josef Hrubý

1. Přidělení bytů do nájmu v č.p.12:

Větší byt - patro: Lukáš Hrubý s rodinou - Zastupitelstvo hlasovalo a schválilo 6 hlasů PRO, 0 PROTI, 2 HLASY SE ZDRŽELI (p. Hrubý, Mgr. Podpěra)

Větší byt - přízemí: Jaroslav Kuriš, Antónia Sukeníková - Zastupitelstvo hlasovalo a schválilo 6 hlasů PRO, 0 PROTI, 2 HLASY SE ZDRŽELI (p. Kuriš, Mgr. Podpěra)

Menší byt – patro: Tomáš Bartoň - Zastupitelstvo hlasovalo a schválilo 6 hlasů PRO, 0 PROTI, 2 HLASY SE ZDRŽELI (p. Bartoň, pí Bartoňová)

Menší byt – přízemí: Miroslav Josífek - Zastupitelstvo hlasovalo a schválilo 7 hlasů PRO, 0 PROTI, 1 HLAS SE ZDRŽEL (p. Bartoň)

1. Věci do nájemní smlouvy k č.p.12:

Platba za parkování 50Kč za místo - Zastupitelstvo hlasovalo a schválilo 1 hlas PRO (p Pakosta), 6 PROTI, 1 HLAS SE ZDRŽEL (pí Kubínová)

Pozemek u č.p.12 NEBUDE využíván k podnikatelským činnostem - Zastupitelstvo hlasovalo a schválilo 8 hlasů PRO, 0 PROTI

Den otevřených dveří v č.p.12 než budou byty předány nájemníkům - Zastupitelstvo hlasovalo a schválilo 8 hlasů PRO, 0 PROTI

1. Zrušení členství ve „Spolku pro obnovu venkova“. Zastupitelstvo hlasovalo a schválilo 8 hlasů PRO, 0 PROTI

1. Manželé Kubínovi si podali ohlášku na drobnou stavbu na jejich pozemku. Zastupitelstvo vzalo informaci na vědomí.

1. Instalace nových označníků na zastávky BUS, bylo hlasováno o NEpřijmutí nabídky. Zastupitelstvo hlasovalo a schválilo 8 hlasů PRO, 0 PROTI

1. Pro budovu OÚ byl vytvořen „Průkaz energetické náročnosti“ Zastupitelstvo vzalo informaci na vědomí.

1. Místostarosta navrhnul zakoupení benzínového plotostřihu na údržbu obecních tůjí a zeleně. Zastupitelstvo hlasovalo a schválilo 8 hlasů PRO, 0 PROTI

1. Kouření v hospodě, né na sále, při obecních akcích- ANO. Zastupitelstvo hlasovalo a schválilo 5 hlasů PRO, 3 PROTI (p. Pakosta, pí Kubínová, Mgr. Podpěra)

starosta obce Boreč: Ladislav Pakosta                                                               místostarosta: Lukáš Hrubý

22. 6. Pavla